Zondag 26 november Eeuwigheidszondag

Deze zondag herdacht onze gemeente de gemeenteleden die ons in het afgelopen jaar ontvallen zijn. Hun familie was
uitgenodigd voor deze viering en veel van hen waren in de kerk aanwezig.Voorgangers waren ds Iemke Epema en ds Elly Urban. Muzikale medewerking verleenden Robert Helder (orgel).  Nel van der Maden (piano) en Mineke Kremer (dwarsfluit).

Na het noemen van de naam van een overledene kwamen familieleden naar voren en staken een lichtje aan, aan het licht van de Paaskaars. Nadat een lichtje ontstoken was voor wie niet genoemd waren, kon een ieder die dat wilde bij één van de lichttafels in de kerk een lichtje aansteken voor wie zij wilden gedenken.

Het slotlied van deze dienst was Lied 416

Liedboek Gezang 416

Ga met God en Hij zal met je zijn,
jou nabij op al je wegen
met zijn raad en troost en zegen.
Ga met God en Hij zal met je zijn.

Ga met God en Hij zal met je zijn:
bij gevaar, in bange tijden,
over jou zijn vleugels spreiden.
Ga met God en Hij zal met je zijn.

Ga met God en Hij zal met je zijn:
in zijn liefde je bewaren,
in de dood je leven sparen.
Ga met God en Hij zal met je zijn.

Ga met God en Hij zal met je zijn,
tot wij weer elkaar ontmoeten,
in zijn naam elkaar begroeten.
Ga met God en Hij zal met je zijn.

Maarten Matser maakte deze foto’s tijdens de dienst.

Reacties zijn gesloten.